19 Ekim 2010 Salı

MİMLENDİM A DOSTLARBlog alemine girdiğimden beri hep mimlere orada burada rastlıyorum. Çok fazla kafa yormasam da çok da anlamadım ama biri bir şeyler anlatıyor
sonra kendine sevdiği, takip ettiği blog arkadaşlarını seçip ''ahanda aynısını siz de yapın diyor''

Zaman zaman düşündüğüm de oldu ben niye mimlenmiyorum acaba? Mimlenmediğim için de anında bok attım tabii '' A zaten çok salakça bir şey amann iyi ki beni mimlemiyorlar falan''
Veee ben de mimlendim anında attığım bokları unutup, ''oleyyy'' diyerek mim görevimi ifşaa etmeye niyetlendim ama yine de biraz geç kaldı kusura bakma Tutsi.

Sevgili Tutsi bazı sorular sormuş ve masa üstünüzü anlatın ya da fotoğrafını yayınlayın demiş. Ben masa üstü deyince (tabii tevellüt eski) direk üzerine yazı yazdığım masayı anladım, netekim üç yıl öncesine kadar bir mail adresi bile olmayan bir garip doktordum. Sonracıma efendim çözdüm ki ekrandaki masa üstünü kast ediyormuş.

Olsun ben kendi yorumumu katarak hem elektronik hem de deden kalma masa üstünün resmini göstereyim dedim. Hatta bir delinin poliklinik defteri diyorum ya; masanın ucunda gerçek poliklinik defterim de görünüyor.


Bu günlerde polikliniğime veda ediyorum zaten veda fotoları gibi de oldu ...

Şimdi ben mimliyorum sizi; Bu bloğu okuyan herkes bundan sonra ne istiyorsa onu yazsın sayfasında, bu da benim mimim olsun :)

Bu arada sevgili Tutsi ve Kybele kitabımı tanıtmışlar sayfalarında çok teşekkür ediyorum hemen reklam amacı ile o sayfalarının linkini veriyorum aşağıda;
İnsan kendi kendisinin reklamını yapar mı diye düşünmeyiniz. Yaparım size ne ''delidir ne yapsa yeridir'' diye özlü sözümü yok mu ?
-var netekim

Dip not; Keyfe Keder beceriksizce yayınladığım boş sayfayı anında yakalayıp alaylı yorum yapmanı esefle kınıyorum :))

8 yorum:

Keyfe Keder dedi ki...

"esefle kınanma" günlük dozumu aldım, rahatladım. Sağol ablacım :)

TuTsİ dedi ki...

Maksat muhabbet olsun.


Evet fuarda olacam bende ilk kez bir doktor ile farklı mekanlarda olmak oh my good derdimi hastalığımı anlatmadan hemde :)

Teşekkür ederim alakan için.

KYBELE F dedi ki...

Bucera mim yazmaz gibi bir fikir oluşmuş bende nedense...
Yoksa mimlenmez misin...

Geçen sene çekmecemin ve akşam saat 5 civarındaki masamın halini gösteren fotoğraflar çekmiştim onu hatırladım şimdi. Ekleyesim geldi :) ( ve şuan masamın üstünde iğne ve iplik bile var:)

Senin fotoğrafların da çizi paketinden tahminimce saat 16 civarında çekilmiş :)

Duvardaki sarı post-it üzerindeki kırmızılı şemanın ne olduğunu merak ettim, bir de o şişedekiler antibakteriyel jel mi, onları kullanmak zararlı mı değil mi?@Tutsi, ben derdimi anlatıcam, seni bilmem :)))))))

Reklamın iyisi kötüsü olmaz Bucera Abla.

Mimine çok güldüm, herkes istediği konuyu yazsın :)))))))

Öptüm.
Bye.

Bucera dedi ki...

@ Sevgili Keyfe Keder
Nasıl olduysa yanlışlıkla boş bir sayfa yayınlamışım ben ki bilgisayar piri ben ki üstat :))
Farkına varır varmaz ki 1-2 dk oldu olmadı kaldıracağım aaa yorum gelmiş ''vay ablacım ne güzel bir şey görünmüyor.''
Nöbetçi hatalı yayın yapan bloger yakalayıcısı mısın mübarek ?
Neyse bir bahane ile yorum yapmış oldun :))

Bucera dedi ki...

@ Tutsı
başka blog arkadaşlar da geleceğim dedi heyecanla bekliyorum sizi :)

@ Kybele
Canım aslında bir tarzı bir sınırı var blog sayfamın. Hasta anılarından oluşuyor çünkü, hakkı alin var.Sanki mimlenmez gibi ama mimledik işte pek bi şık oldu bence.
Saat konusunda haklısın 16.30 poliklinikte son dakikalar hastasız anlar. Zaten içinde boy boy resmini çektiren doktor pek şık olmaz hasta gözünde ''deli mi ne '' derler. Mazallah kendime deli dedirtmem :)
Efendim o şemada şu var '' Hasta geldi şekeri şöle diyet öner ve bunu ver olmadı mı hala şu ilacı ekle, ayy hala mı düşüremedin? o zaman bunu ver hala düşmedi ise bu kadar yemek yiyeceğine zıkkımın kökünü ye, de '' şeması algoritması falan

SonKralice dedi ki...

duvardaki bebek kim :-D

Bucera dedi ki...

@ SonKraliçe

Sayın kraliçem izniniz olursa oğlumdur kendileri :)

TuTsİ dedi ki...

Senin iki oğlun var (Allah bağışlasın )
fotodaki hangisi ?
ve neden diğerinin fotosu yok hımmm.

birde kocanı gözüm bi yerden ısırıyor :/

bide ilk kraliçe kimdi hep merak ederdim

pek meraklı biriyim napim