7 Kasım 2010 Pazar

BİR KİTAP FUARI DA BÖYLE GEÇTİ
Nereden nereye .....Önce bir yazar arkadaşımın önerisi ile blog sayfası açtım 6 ay boş kaldı ne yazacağımı bile bilmiyordum sonra ürkek ürkek bir şeyler yazdım. Üçer beşer izleyicilerim oldu ardından yorumlar geldi okuduğunuzu sevdiğinizi söylediniz. Yazma isteğim arttı güven duygusu geldi daha çok yazdım.....(Sevgili blog arkadaşlarım kalkıp teeee nerelerden gelip beni yalnız bırakmadılar sağ olsunlar)(Diz Üstü edebiyatını kurup blog yazılarını ete kemiğe büründüren sayın Cem Mumcu'nun yanıma gelip kitabımı alması tanışmamız hoş bir süpriz oldu. Ona bile kitap imzaladım )

(Popüler blogcu Pucca'dan sonra Diz Üstü edebiyattan kitabı çıkan Samihazinses ile tanışıp karşılıklı kitaplarımızı imzalayıp hediye ettik )


Eğer bu gün minik bir kitapcığım varsa ve imza günüm olduysa bunda sizin de büyük katkınız var. Bu gün bana eşlik eden gelmek isteyen de şartlarından dolayı gelemeyip yürekten destekleyen tüm blog dostlarıma birer kocaman teşekkürü borç bilirim.

8 yorum:

kirazzade dedi ki...

bizim kayınpederin nikahı da çok güzel geçti işte hıhhh!!!
of yaa gelmeyi çok istiyordum ben :(

neduk dedi ki...

Tebrik ederim. Bol okurunuz olsun inşallah. Sevgiler.

Depresif Ayu dedi ki...

Tebriklerrrrr. O atmosferi paylaşmak isterdim gerçekten.

Mia Wallace dedi ki...

Başarılar canım.. :)

CEPAYNASI dedi ki...

orada olmayı çok isterdim...
yeniden kutluyorum:)
2.kitabının imza gününde birlikte olmak umuduyla,sevgiler...

CEPAYNASI dedi ki...

aynayla cımbızla çok haşır-neşir değil bu cepaynası:)

Bucera dedi ki...

Hepinize çok teşekkür ederim sevgili dostlar :)

Emreabf dedi ki...

Yaa ben fuarda gelicektim yanınıza ama çalışıyordum Okuyan Us standında çıkıpda gelemedim :( kitap imzalatcaktım :S herneyse kitabı daha alamadım ama nerden alcağımıda bilemedim bir kitapevi ne sordum yok dediler D&R de vardır sanırım.İmzalatmak için sizi bulabilme imkanım varmı ? =)